Gruodžio 03 d.

Paskelbtas Europos partnerystės skatinti miestų permainas kuriant tvarią jų ateitį 2022 m. paraiškų konkursas

2022-09-28 17:00 Dalintis:

Paskelbtas „Europos horizonto“ partnerystės „Miestų kaitos skatinimas tvariai miestų ateičiai“ (angl. Driving Urban Transitions, DUT) paraiškų konkursas finansuoti urbanistikos srities mokslinius tyrimus. Trumposios paraiškos priimamos iki š. m. lapkričio 21 d. 13 val. (CET – Centrinės Europos laiku).

Konkursas vyksta trijose tematinėse grupėse: „Pozityviosios energijos rajonai“, „15 minučių miestas“ ir „Žiedinė miestų ekonomika“. Konkursas – tarptautinis, Lietuvos mokslo tarybai paraiškų ar kitos informacijos teikti nereikia. Informacija apie konkursą.

Europos partnerystes ir jų projektus kofinansuoja Europos Sąjunga. Tai yra nauja „Europos horizonto“ schema ES šalių viešajam sektoriui, pirmiausia – mokslinius tyrimus ir inovacijas finansuojančioms institucijoms, jungtis ir inicijuoti paraiškų konkursus finansuoti tarptautinių konsorciumų mokslinių tyrimų ir inovacijų projektus Europai aktualiais klausimais. Projektus finansuoja kvietimuose teikti paraiškas dalyvaujančios šalys narės nacionalinėmis lėšomis.

Lietuvos mokslo taryba dalyvauja Europos partnerysčių veikloje, sprendžia dėl dalyvavimo tarptautiniuose kvietimuose teikti paraiškas ir finansuoja laimėjusių projektų partnerius iš Lietuvos, konsultuoja Lietuvos pareiškėjus ir projektų vykdytojus.

Išsamesnę informaciją teikia Asta Aleksandravičienė tel. 8 676 18 297, e. p. asta.aleksandraviciene@lmt.lt.

Šaltinis: Lietuvos mokslo taryba

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location