Gruodžio 03 d.


Game Wave Festival

2022-11-28 - 29

Tallink Spa & Conference Hotel, Sadama 11a, Talinas, Estija

Renginio datos pakeistos!

„Game Wave Festival“ – tai verslo, švietimo ir pramogų renginys žaidimų industrijos profesionalams ir megėjams, vykstantis lapkričio 28-29 dienomis Taline, Estijoje.

„Festivalis „Game Wave Festival“ – tai išraiškingas būdas pasidžiaugti šlovingu žaidimų kūrimo paveldu, kultūra ir tradicijomis, susitikti su naujais ir jau pažįstamais veidais bei smagiai praleisti laiką. Tai ne tik profesionalus renginys, skirtas rimtiems dalykiniams pokalbiams, bet tuo pačiu dalyviai turi galimybę bendrauti tarpusavyje ir dalintis idėjomis jaukioje atmosferoje. Džiaugiamės galėdami pasveikinti jus visus 2-ąjame „Game Wave Festival“ renginyje!” — Ints Viksna, Latvijos technologijų centro valdybos pirmininkas.

Šis festivalis daugiausia skirtas B2B ryšiams, tačiau jo tikslas - išvengti "sąstingio", kuris kartais būdingas tokio pobūdžio renginiams, ir sukurti smagią bei atpalaiduojančią atmosferą. GWF yra pakankamai didelis, kad galėtumėte susipažinti su pagrindinėmis Šiaurės ir Baltijos regiono tendencijomis, ir pakankamai mažas, kad galėtumėte susidraugauti su visais dalyviais - draugystės, kurias užmegsite GWF, lydės jus visą gyvenimą. 

  • Pagrindinis renginys: konferencija, seminarai, ekspozicija ir verslo susitikimai.
  • Konferencija ir interaktyvūs renginiai suskirstyti į 5 grupes: bendrą, meno (vaizdinio, garsinio, haptikos), „Unreal Engine“, XR ir stalo žaidimų.
  • Galimybė pasitreniruoti, išbandyti savo prototipą ir gauti grįžtamąjį ryšį "pitching" sesijoje.
  • Susitikimų ir renginių valdymo platforma „B2Match“ yra prieinama visiems dalyviams lapkričio 28-29 dienomis bei vieną dieną po konferencijos internetu. 
  • Nordic Game Discovery Contest Baltijos šalių pusfinalis, kuriame kūrėjai iš Suomijos, Švedijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos gali pristatyti savo žaidimus leidėjams ir pramonės ekspertams bei varžytis dėl vietos Nordic Game Discovery Contest didžiajame finale.

Vakarėliai:

  • Verslo vakarėlyje (rugsėjo 29 d.) galės dalyvauti tik organizatoriai, pranešėjai, partneriai ir verslo bilietų turėtojai.
  • „Afterparty“ (spalio 1 d.) galės dalyvauti beveik visi (išskyrus studentų bilietų turėtojus). Jame bus vaišių stalas ir ramesnė erdvė dalykiniams pokalbiams.

O gal norite būti festivalio "Game Wave" pranešėju? Užsiregistruokite

Sekite „Game Wave Festival“ socialinius tinklus: Facebook, Twitter, LinkedIn ir YouTube.

Papildomą informaciją ir registraciją rasite: https://www.gamewave.eu/

icon-search icon-time icon location