Gruodžio 03 d.


NASA Space Apps Vilnius 2022 hakatonas

2022-10-01 - 02

Mokslininkų g. 2A, Visorių informacinių technologijų parkas, Vilnius

Kviečiame burtis į komandas (2-6 žmonės) ir dalyvauti tarptautiniame NASA Space Apps Vilnius 2022 hakatone, kuris vyks spalio 1-2 dienomis Vilniuje, Visorių informacinių technologijų parke. Renginyje laukiami programuotojai, verslininkai, dizaineriai, komunikatoriai, kūrėjai, inžinieriai, inovatoriai ir visi, besidomintys kosmosu.

Rinkitės iš NASA ekspertų pateiktų 22 iššūkių ir raskite sprendimus aktualioms problemoms, su kuriomis susiduriama Žemėje ir kosmose. Prie kiekvieno iššūkio – rekomenduojami NASA ir kosmoso agentūrų atvirų duomenų šaltiniai.

Nedvejokite – prisijunkite! Iššūkį sau ras kiekvienas: ir pradedantysis, ir pažengęs. Space Apps – ne tik programuotojams. 

Komandų laukia:

  • NASA iššūkiai ir atviri kosmoso duomenys (NASA, JAXA ir t.t.);
  • 2000 Eur prizinis fondas 2-iems nugalėjusioms komandoms Lietuvoje;
  • 1-2 komandos bus atrinktos NASA vertinimui tarptautiniu mastu;
  • Specialūs „NanoAvionics“ ir Lietuvos etnokosmologijos muziejaus prizai;
  • Mentorių ir ekspertų pagalba.

Trumpai apie hakatoną:

NASA Space Apps Challenge – jau dešimtus metus skaičiuojantis, NASA Earth Science Division valdomas 2 dienų trukmės hakatonas, vykstantis vienu metu visame pasaulyje. Hakatono metu komandos dirba su atvirais, nemokamais NASA ir partnerių bei kosmoso agentūrų duomenimis, sprendžia aktualias Žemės ir kosmoso problemas. Partneriai – 11 kosmoso agentūrų, tarp kurių ESA ir JAXA.

Lietuvoje šis hakatonas vyko du kartus: NASA Space Apps Vilnius 2019 – gyvai ir NASA Space Apps Vilnius 2020 – virtualiai.

Hakatono organizatoriai Lietuvoje: Visorių informacinių technologijų parkas, kartu su Inovacijų agentūra.

Rėmėjas: „NanoAvionics“ - pirmoji lietuviška kosmoso technologijų įmonė bei viena lyderių pasaulyje, kurianti mažuosius palydovus.

Partneriai: Lietuvos kosmoso technologijų klasteris ir Lietuvos etnokosmologijos muziejus.

Daugiau informacijos:

Registracija

Iššūkiai

Gidas dalyviui

DUK dalyviui

icon-search icon-time icon location