Birželio 16 d.

A. Armonaitė su Pietų Korėjos farmacijos įmonės atstovais aptarė bendradarbiavimą gyvybės mokslų srityje

2023-11-20 08:00 Dalintis:

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė susitiko su vienos didžiausių Pietų Korėjos farmacijos įmonių „SK Biopharmaceuticals“ vadovu Donghoonu Lee aptarti tolesnio bendradarbiavimo gyvybės mokslų srityje.

„Bendraujame su Pietų Korėjos verslo milžinėmis ir aptariame jų galimybes plėsti savo veiklą Lietuvoje. Šįkart ieškojome būdų, kaip sustiprinti šalių bendradarbiavimą ir padidinti investicijas gyvybės mokslų srityje. Neabejoju, kad palankus Lietuvos investicinis klimatas ir Pietų Korėjos susidomėjimas padės įgyvendinti abiejų šalių planus“, – teigia ekonomikos ir inovacijų ministrė A. Armonaitė.

Įmonė „SK Biopharmaceuticals“ kuria naujus vaistus ir inovacijas medicinos srityje. Tai pirmoji Pietų Korėjos įmonė, savarankiškai sukūrusi tiriamąjį vaistą nuo epilepsijos, ir pirmoji, sukūrusi junginį CNS sutrikimui gydyti. Įmonė neseniai pradėjo mokslinius tyrimus, siekdama sukurti vaistus, reikalingus smegenų augliams gydyti.

Taip pat „SK Biopharmaceuticals“ sukūrė vaistų kūrimo platformą su dirbtinio intelekto algoritmu – ją artimiausiu metu planuojama pristatyti ir tarptautinei bendruomenei. Metinės įmonės pajamos siekia 288 mln. eurų.

2022 m. prekybos tarp Lietuvos ir Pietų Korėjos apyvarta siekė 211 mln. eurų. Mūsų eksportas į Pietų Korėją sudarė 114 mln. eurų, o importas – 97 mln. eurų.

Šaltinis: Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location