Birželio 27 d.

MTEP veikla – tiesus kelias į pelno mokesčio lengvatą

2020-06-30 10:55 Dalintis:

Ar žinojote, kad įmonės, vykdančios mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (MTEP), gali pasinaudoti lengvata pelno mokesčiui? O ar žinojote, ko reikia, kad jūsų įmonė būtų laikoma vykdanti MTEP?

Jei į bent vieną iš šių dviejų klausimų atsakėte „ne“, daugiau informacijos jums suteiks ir pakonsultuos Lietuvos inovacijų centro specialistai. Viena jų, Lietuvos inovacijų centro konsultantė Asta Noreikienė ne tik atskleis jums, kokiai veiklai galima pritaikyti šią lengvatą, bet ir padės identifikuoti, ar jūsų įmonė tokią veiklą vykdo. Išsiaiškinus, kad įmonė vykdo MTEP, įmonei tereikia pateikti tą pagrindžiančius dokumentus Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrai bei gauti iš šios įstaigos išvadą, patvirtinančią kad įmonės veikla atitinka MTEP reikalavimus ir jai galima drąsiai taikytis šią lengvatą.

Tokią išvadą gavo ir AB „VOLFAS ENGELMAN“ technologijos, skirtos fenolinių junginių, vanilino, furfuralio, hidroksimetilfurfurolo, eugenolio integracijos į gėrimo brandinimo procesą, kūrimui. Pagrindinis įmonės MTEP veiklos tikslas buvo įgyti naujų žinių ir jų pagrindu sukurti naują gėrimo brandinimo technologiją į procesą integruojant natūralius gamtinėje aplinkoje randamus elementus. Įmonė siekė gėrimą praturtinti fenoliniais junginiais (galio rūgštis, 5-HMF (hidroksimetilfurfurolas), vanilinas, furfuralis, syringaldehidas, eugenolis) ir tokiu būdu suformuoti gėrimui išskirtines savybes. Išvados gavimas leido įmonei pasinaudoti lengvata pelno mokesčiui ir sutaupyti ne vieną tūkstantį eurų.

Norėtumėte daugiau sužinoti apie MTEP lengvatą pelno mokesčiui? Susisiekite su Lietuvos inovacijų centro specialistais ir jie jums noriai pagelbės https://lic.lt/en/kontaktai/.

Šaltinis: Lietuvos inovacijų centras. 

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location