Birželio 19 d.


How to get into Horizon2020: Challenges and Opportunities?

2018-10-18 09:30-16:30

Arkangelo konferencijų ir meno centras, Maironio g. 11, 01125 Vilnius

Kviečiame dalyvauti Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros  (MITA) organizuojamoje metinėje konferencijoje „How to get into  Horizon2020: Challenges and Opportunities?“ bei B2B susitikimuose.  

Renginio  tikslas – skatinti Lietuvos atstovų dalyvavimą tarptautinėse ES  mokslinių tyrimų ir inovacijų programose. Šiuo metu didžiausioje ES  bendrų mokslinių tyrimų ir inovacijų programoje „Horizontas 2020“ Lietuvos įmonės vykdo 68 projektus, kurių bendra vertė siekia daugiau  nei 12 mln. Eur.

Konferencijos metu turėsite galimybę išgirsti  žymiausių Europos ir Lietuvos ekspertų įžvalgas transporto ir  logistikos, bio-pramonės bei žemės ūkio srityse.

Taip pat  renginyje turėsite unikalią galimybę išmokti savo idėją ar produktą  pristatyti ir parduoti (pitch'inti) potencialiems investuotojams.  Charizmatiškasis ir populiarusis Christoph Sollich ko gero yra vienas žinomiausių ir geriausių startuolių mentorių Vokietijoje ir už jos ribų.  Jis jau padėjo daugiau nei 1000 sėkmingų startuolių pritraukti  investicijas bei rasti partnerius užsienio šalyse.

Be to,  konferencijos dalyviai bus pakviesti sudalyvauti interaktyvioje  diskusijoje tarp verslo ir mokslo atstovų, jos metu bus siekiama  atskleisti bendradarbiavimo privalumus ir trūkumus. Diskusijoje dalyvaus  Kauno technologijos universiteto (KTU) prof. Arminas Ragauskas bei  specializuotas palydovinės informacijos paslaugas teikiančios įmonės  „Geomatrix“ direktorius Gediminas Vaitkus.

Renginyje turėsite galimybę ne tik išgirsti ekspertų įžvalgas, bet ir užduoti rūpimus klausimus.

Dalyvavimas renginyje yra nemokamas, tačiau registracija būtina dėl riboto vietų skaičiaus.

icon-search icon-time icon location