Gruodžio 09 d.


Kviečiame teikti iššūkius HACK Startup Village hakatonui

2022-09-30 18:00-22:00

Online

Š.m. spalio 21-23 d. pirmą kartą Europos Sąjungoje bus surengtas tarptautinis nuotolinis hakatonas, kuriame daugiausia dėmesio bus skiriama dviem kryptims: žemės ūkio ir maisto pramonės iššūkiams arba idėjoms, vizijoms ir koncepcijoms, kurios padėtų spręsti regionų gyventojų skaičiaus mažėjimo, neišnaudoto ekonomikos augimo potencialo, infrastruktūros, švietimo, aplinkosaugos ir socialinius iššūkius ir skatintų kurti verslui palankią ekosistemą. 

Hakatonas turi du pagrindinius tikslus. Pirma, rasti sprendimus iššūkiams, su kuriais šiandien susiduria žemės ūkio ir maisto produktų sektorius.  Antra, paversti pasirinktą regioną startuolių traukos centru ir geriausia vieta pasaulyje gyventi, dirbti, svajoti ir kurti. Geriausios komandos savo idėjas pristatys Europos Komisijos organizuojamame „Startup Village Forum 2022” arba didžiausiame Baltijos šalyse „AgriFood Forum 2022”, kurį organizuoja „AgriFood Lithuania DIH”.

Oficiali hakatono globėja - už inovacijas, mokslinius tyrimus, švietimą, jaunimą ir kultūrą atsakinga Europos Komisijos narė Maryia Gabriel, kuri dalyvaus renginio atidaryme.

Kviečiame tapti vienu iš „HACK Startup Village” hakatono „AgriFood” iššūkių savininku. Tam jums reikėtų nurodyti realų iššūkį, su kuriuo susiduriate ir kuriam reikia inovatyvaus sprendimo. Šis iššūkis būtų pristatytas hakatono dalyviams.

Jei norėtumėte būti iššūkio savininku, savo iššūkį turite pateikti iki rugsėjo 30 d.

Kodėl verta tapti „HACK Startup Village” iššūkio savininku?  

  • Patyrę inovatoriai pasiūlys jums inovatyvius ir pažangius sprendimus, padėsiančius išspręsti problemą, su kuria susiduriate kiekvieną dieną;
  • Turėsite galimybę pradėti bendradarbiauti su inovatoriais, kurie pasiūlys geriausius jūsų poreikius atitinkančius sprendimus;
  • Galėsite atrasti naujų talentų, kurie galėtų prisidėti prie jūsų įmonės sėkmės;
  • Būsite matomi aukščiausiems Europos Komisijos pareigūnams;
  • Prisidėsite prie Europos šalių regionų stiprinimo iniciatyvos;
  • Būsite matomi kaip vienas iš Europos Komisijos narės Marijos Gabriel globojamo hakatono veidų. 
  • Jūsų indėlis atsispindės aktyvioje komunikacijos kampanijoje.

Daugiau informacijos: http://hackstartupvillage.lt

Šaltinis: Lietuvos inovacijų centras

icon-search icon-time icon location