Lapkričio 13 d.


„MTEPI projektų valdymo patirtis: išmoktos pamokos, galimybės, nauda“

2018-05-23 12:30-17:00

Rise Vilnius, Gynėjų g. 14, Vilnius, Lietuva

Lietuvos verslo paramos agentūra kviečia atnaujinti žinias apie  mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) politiką,  jos įgyvendinimo eigą ir planuojamus rezultatus Lietuvoje, įgauti  praktinių žinių, kaip efektyviai planuoti ir sėkmingai valdyti MTEPI  projektus.
 

2018 m. gegužės 23 d., bendradarbystės erdvėje „Rise Vilnius“ vyks verslo eksperimentinės plėtros konferencija „MTEPI projektų valdymo patirtis: išmoktos pamokos, galimybės, nauda“. Programą kviečiame peržiūrėti čia.
 

Konferencijos metu bus pristatyti inovacijų reformos prioritetai,  verslo eksperimentinės plėtros  politikos įgyvendinimo eiga ir planai,  aptartas inovatyvius produktus kuriančių mokslo ir verslo projektų  rengimas ir įgyvendinimo gairės, turinys, geroji praktika, pristatytos  ES investicijų mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros, inovacijų  (MTEPI) priemonės 2018 m.
 

Konferencija aktuali MTEPI veiklas planuojančioms, vykdančioms įmonėms,  konsultantams, mokslo ir studijų institucijoms, asociacijų atstovams,  aukštos kvalifikacijos tyrėjams, visiems, kurie planuoja arba jau vykdo  MTEPI projektus.
 

Renginys nemokamas, vietų skaičius ribotas.
 

Konferencija taip pat bus tiesiogiai transliuojama ir internetu. Prašome registruojantis nurodyti, ar norėsite seminarą stebėti internetu. Jums bus iš anksto atsiųsta nuoroda.
 

Kilus papildomiems klausimams, kviečiame kreiptis el. p. komunikacija@lvpa.lt

icon-search icon-time icon location