Vasario 19 d.


Verslo pusryčiai „Kaip apsaugoti autorių teises internete?“

2019-10-10 09:30-11:00

SSMTP, Saulėtekio al. 15, 10224 Vilnius

Daugelis žmonių mano turintys teisę internete viskuo naudotis nemokamai. Tačiau ar tikrai visas turinys, randamas internete yra nemokamas? Kada gali būti pavojinga viešai skelbti ne savo kūrinį skaitmeninėje erdvėje ir kas laukia pažeidėjų už neteisėtai viešai paskelbtą autorių teisių saugomą turinį? Ir kaip elgtis kūrinių autoriams, norintiems apsaugoti savo nuosavybę?

Į šiuos ir kitus klausimus Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko organizuojamų verslo pusryčių metu atsakys Metida Law Firm partneris, advokatas Erikas Saukalas.

Erikas Saukalas 19 metų dirba intelektinės nuosavybės (IN) teisės srityje ir konsultuoja Lietuvos ir užsienio klientus patentų apsaugos, prekių ženklų, dizaino, autorių teisių apsaugos, nesąžiningos konkurencijos klausimais bei atstovauja juos teismuose. Tarptautiniai nepriklausomi teisės žurnalai ne vienerius metus nominuoja ir reitinguoja Eriką Saukalą, kaip vieną geriausių savo srities specialistų ir profesionalių IN srityje!

❗ Registracija: https://www.eventbrite.com/e/kaip-apsaugoti-autoriu-teises-internete-tickets-73121015927 

Verslo pusryčiai vyks Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko bendradarbystės erdvėje Work'inn (Saulėtekio al. 15, 1 aukštas).

☕Renginio dalyvius vaišinsime kava, arbata ir užkandžiais.

Renginio metu bus daromos nuotraukos.

❗Renginys nemokamas, bet būtina registracija.

icon-search icon-time icon location