Balandžio 27 d.

Ar gali reguliavimo sistemos pakeitimai padėti šeimos verslui?

2020-12-04 14:25 Dalintis:

Neretai galima išgirsti teiginių, kad šeimos verslui trūksta reglamentavimo. Antrajame programos  Interreg Europe projekto Success Road vaizdo įraše kalbinama Jelena Dilienė, , Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Geresnio reglamentavimo politikos skyriaus vedėja, pasidalino mintimis, kaip spręsti reguliavimo sistemose kylančius iššūkius bei kaip reguliavimo pakeitimai galėtų padėti šeimos verslams.

Pasak jos, aiškus, nuspėjamas ir įrodymais grįstas sprendimų priėmimo procesas yra pagrindinis veiksnys, leidžiantis įmonėms įgyvendinti jų potencialą, o geresnio reguliavimo principų įtraukimas į sprendimų priėmimo procesą yra pagrindinis veiksnys, leidžiantis įmonėms įgyvendinti jų potencialą. J. Dilienės teigimu, norint padėti šeimos verslams yra būtina megzti bendradarbiavimą su įvairiomis institucijomis ir organizacijomis.

Lietuvos inovacijų centras priklauso tarptautiniam konsorciumui Success Road, siekiančiam padėti šeimų valdomoms mažoms bei vidutinėms gamybos sektoriaus įmonėms įveikti verslo paveldėjimo ar perdavimo metu kylančius iššūkius. Konsorciumas jungia partnerius iš Lietuvos, Lenkijos, Belgijos, Ispanijos ir Graikijos. Konsorciumas veikia pagal Europos teritorinio bendradarbiavimo programą Interreg Europe, veiklos kofinansuojamos Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.


https://www.youtube.com/watch?v=5dXyZcAqogg&ab_channel=SuccessRoad-InterregEurope

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location