Gegužės 03 d.

Nemokami įrankiai įmonėms: galimybė vystyti tarptautiškumą ir tvarumą

2024-01-30 08:20 Dalintis:

Nuotolinis ir hibridinis darbas, taip pat darbas iš skirtingų vietovių tęsiasi, ir ši įvairovė išliks. Žmogiškieji ištekliai turi prisitaikyti prie naujų darbo būdų, tačiau to negana - reikia daug ką tobulinti nuotolinio darbo ir nuotolinių paslaugų srityje, kurią partneriai iš Lietuvos bei užsienio šalių nagrinėja vietos ir tarptautiniu mastu vykdydami projektą DistanceLAB:

  • Kaip inovacijos kuriamos nuotoliniu būdu?
  • Į ką reikėtų atsižvelgti bendraujant hibridiniame kontekste?
  • Kaip tvariai teikti nuotolines paslaugas? 
  • Kokius verslo strategijos pakeitimus reikia atlikti nuotolinėje aplinkoje?

Šiuo metu iniciatyvos partneriai perėjo nuo nuotolinio darbo priemonių kūrimo prie jų testavimo. Visus 2024 m. šie bendradarbiaus su verslo ir viešosiomis įstaigomis, aktyviai ieškos naujų organizacijų, kurios išbandytų ir pateiktų atsiliepimus apie projekto metu sukurtas priemones. Savo ruožtu partneriai siūlo įmonėms galimybę pagerinti savo konkurencines pozicijas, kūrybiškumą, apmąstymus ir bendravimą.

Kaip vieną iš daugelio bandomųjų paslaugų partneriai sukūrė tvaraus verslo kūrimo įrankį - naudodamiesi šiuo įrankiu galite tobulinti savo verslo modelius, produktus, paslaugas ar valdymą, kad jie taptų tvaresni ir padidintų konkurencingumą. Galite atlikti testus internetu arba dalyvauti diskusijose.

Dirbant nuotoliniu būdu taip pat galima tobulinti įmonės įgūdžius kuriant ir palaikant santykius su klientais. Projekto partneriai siūlo jums universalią medžiagą, skirtą santykių su klientais kūrimui. Ar norėtumėte gauti naujų nuotolinių klientų, juos išlaikyti, vykdyti gerą rinkodarą ir klientų aptarnavimą bei valdyti santykius net ir krizės metu? Prisijunkite prie mūsų ir išbandykite šią projekto metu sukurtą priemonę.

DistanceLAB kuriami įrankiai gali daug ką pasiūlyti, nesvarbu, kokioje srityje dirbate ar kokias pareigas užimate. Pažvelkite į visus įrankius

Kovo 6-7 dienomis vyks bandomųjų versijų internetinis seminaras Test&Talk. 

Projekto partneriai siekia tirti įrankių naudą ir poveikį ir, atsižvelgdami į atsiliepimus, nuolat tobulina priemones. Įmonėms dalyvavimas yra nemokamas. Įmonės, dalyvaudamos projekte, taip pat turi galimybę stiprinti savo tinklus Baltijos jūros regione ir vykti į mokomuosius ir kontaktų užmezgimo vizitus į kitas projekto šalis. Partnerių šalys: Suomija, Švedija, Norvegija, Latvija, Lietuva ir Lenkija.

DistanceLAB finansuoja Interreg Baltic Sea Region programa ir bendrai finansuoja Norvegijos partneriai. Įgyvendinimo laikotarpis - 2023 1 1-2025 12 31. Projekto tikslas - plėtoti nuotolinio darbo įgūdžius ir paslaugas. 

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į vietinę DistanceLAB komandą: LIC projektų vadovė Karolina Kužmarskytė +370 689 17391 k.kuzmarskyte@lic.lt

Šaltinis: Lietuvos inovacijų centras

Pasidalinkite savo nuomone

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Privalomi laukai pažymėti*

icon-search icon-time icon location