Birželio 19 d.


Artificial Intelligence: Intro

2019-01-22 18:30-20:30

Vilnius Tech Park Antakalnio g. 17, 10312 Vilnius

Dirbtinis intelektas šiandien naudojamas visur: pradedant rinkos gigantais Apple, Amazon ir Google, baigiant įvairaus dydžio startup’ais. Dirbtinis intelektas iš esmės keičia tai, kaip yra kuriami produktai ir paslaugos. Dirbtinio intelekto, automatizavimo ir pažinimo sistemų (angl. cognitive systems) srities pagrindinių praktikų ir principų supratimas yra ateities įgūdis, nepaisant verslo industrijos, kurioje dirbate.

Siekdami neatsilikti nuo tendencijų pristatome naują Pažengusiųjų studijų programą, kuri padės būsimiems studentams išmokti panaudoti dirbtinio intelekto ir giliojo mokymosi aplikacijas.

AGENDA:

Dovydas Čeilutka. Machine Learning Engineer @Vinted, Vilnius.AI Dekanas, CodeAcademy dėstytojas, Dirbtinio Intelekto kūrėjų bendruomenės puoselėtojas.

Pranešimas apie dirbtinio intelekto ir giliojo mokymosi aplikacijas bei jų panaudojimą verslo sprendimams. Naujos CodeAcademy Dirbtinio Intelekto Studijų programos pristatymas.

Q&A session. Monika Simaškaitė, Educational Project Manager @CodeAcademy & Dovydas Čeilutka, Machine Learning Engineer @Vinted 

Renginio metu bus paskelbtas Vinted stipendijos, skirtos Dirbtinio Intelekto Studijoms, laimėtojas. Norite pretenduoti laimėti stipendiją? Tai galite padaryti paspaudę nuorodą: http://bit.ly/VintedStipendija

Networking & Drinks

Susitinkame sausio 22 d., 18:30, Vilnius Tech Park konferencijų salėje.

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija.

icon-search icon-time icon location